Hacousto Protec gaat de brandveiligheid verzorgen bij AZC’.

Protec gaat de brandveiligheid verzorgen in een aantal asielzoekerscentra waaronder Tilburg en Grave. In Grave wordt een nieuw AZC gebouwd waar 600 volwassen en kinderen kunnen worden gehuisvest. De locatie Tilburg biedt opvang aan 500 asielzoekers.

Het COA (Centrum Orgaan opvang Asielzoekers) heeft gekozen voor Protec’s BPlus ontruimingssysteem. BPlus is een innovatieve ontwikkeling van Protec waarbij in de BPlus brandmelder branddetectie en alarmering van een slow-whoop signaal gecombineerd worden met een gesproken mededeling. Deze mededeling wordt in vier talen uitgesproken: Nederlands, Engels, Frans én Arabisch.

Over de gehele wereld worden in landen verschillende toonsignalen gebruikt om te alarmeren. In een opvang met verschillende nationaliteiten kan dit dus tot verwarring leiden. Met een gesproken mededeling in vier verschillende talen wordt een duidelijk handelingsperspectief geboden wat leidt tot het sneller ondernemen van actie.

Meer weten?

Neem contact op met onze specialist.

Neem contact met Enrico Zonneveld voor meer info?

Enrico Zonneveld

Accountmanager Brandveiligheid

tel:+31(0)61300 1376
enrico.zonneveld@hacoustoprotec.com

ALLE INSIGHTS & EVENTS

Leave a Reply